Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

08-11-2019

W wodzie czujemy wolność!

Już trzeci rok z kolei staramy się w klasie zrobić wszystko, żeby nasze wielkie święto narodowe było radosne i pozostało w pamięci jako dzień pełen wrażeń.

07-11-2019

GRATULACJE!

Uczniowie klasy 3 b i 3 c wzięli udział w X edycji regionalnego konkursu plastycznego z cyklu „Znam przyrodę mojego miasta i regionu” pt. „Zwierzęta naszych rzek, stawów i jezior” organizowanego przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze -Cieplicach.

05-11-2019

JESIENNY PIKNIK SZKOLNY „ZDROWO i SPORTOWO”

17 października w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu kolejny już raz odbył się jesienny piknik tematyczny.

05-11-2019

Mistrzowie Matematyki

Rozpoczęły się kolejne zajęcia dofinansowane przez mBank w ramach VI edycji Konkursu Grantowego "mPotęga". Tym razem zajęcia odbywają się pod hasłem „Jestem Mistrzem”.

05-11-2019

SPOTKANIE Z PANIĄ IZABELLĄ KLEBAŃSKĄ - AUTORKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI O MUZYCE

Uczniowie kl 3b to miłośnicy muzyki, którzy biorą udział w tym roku szkolnym w projekcie Uniwersytetu Dzieci „Muzyka.Do czego inspirują nas dźwięki”, dlatego z ogromną chęcią 4 listopada wzięli udział w spotkaniu w Galerii nad Schodami z autorką książek dla dzieci z Panią Izabellą Klebańską.

29-10-2019

# SZKOŁA PAMIĘTA

Dnia 25 października klasa 2e, 3b i 3c wzięły udział w ogólnopolskiej akcji MEN. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postacie oraz wydarzenia historyczne w przededniu zbliżającego się Święta Zmarłych.

28-10-2019

JESIENNE WĘDROWANIE KLASY 3 B i 3 C

To był piękny, słoneczny dzień i cudowna wędrówka po leśnych dróżkach w ramach bloku tematycznego „Uroki polskiej jesieni”. Zajęcia w terenie to nasze ulubione lekcje.

28-10-2019

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Tegoroczny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbył się 4 października, a nasza szkoła tradycyjnie przyłączyła się do działań popularyzujących matematykę.

16-10-2019

Jesienne niespodzianki…

Pomimo słoty i wiatru Jesień zawitała do naszej szkoły w słonecznych barwach, okraszonych wyjątkowym gestem serca. Oto przy kompleksie boisk „Orlik” pojawił się nowy nabytek – wiata wyposażona w krzesła i stoły.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...