05-06-2023

XXIII GALA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM KONKURSÓW

30 maja 2023 roku w Auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. A. Mickiewicza w Lubaniu wręczono nagrody Laureatom konkursów organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu.

05-06-2023

Dniach Sportu im. Wiesława Wajcfelta

W dniach 30 i 31 maja uczniowie SP 4 w Lubaniu brali udział w Dniach Sportu im. Wiesława Wajcfelta, zorganizowanych przez MOSiR Lubań.

17-05-2023

Promujemy czytelnictwo!

16 maja miałam przyjemność odwiedzić lokalną kawiarnię, gdzie odbyło się kolejne spotkaniu miłośników literatury, działających w ramach szkolnego „Salonu literackiego”, okazjonalnie współpracujących z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną im. M. Konopnickiej w Lubaniu.

17-05-2023

Biblioteczny Turniej Szachowy

Popularny i lubiany przez uczniów sposób spędzania przerw międzylekcyjnych to gra w szachy w bibliotece szkolnej. W szachy grają uczniowie młodsi i starsi.

28-04-2023

Poliglota w Krainie Języków Obcych

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły bardzo licznie i z zaangażowaniem wzięli udział w projekcie organizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacji w Lubaniu – Poliglota w Krainie Języków Obcych.

MISTRZ PIĘKNEGO SŁOWA- ALEKSANDER KOGUT

We wtorek 25 kwietnia 2023 roku o godz. 9.30 w Sali Widowiskowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury odbył się Finał Wojewódzki XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK w kategorii „młodsi”.

„Salon Literacki”

W minionym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Cz. Uczestnicy to stali i nowi bywalcy zajęć popołudniowych o nazwie „ Salon literacki”, którzy chętnie współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką w Lubaniu.

26-04-2023

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO W RAMACH ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Z przyjemnością informujemy, że konkurs zorganizowany przez SKO, w ramach ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU, został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za trud włożony w wykonaną pracę.

20-04-2023

Akcja społeczno–edukacyjna „Żonkile”-80-ta rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2023r. przypięliśmy papierowe żonkile na znak, że #ŁączyNasPamięć.

17-04-2023

Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna”

Kolejny raz nasza szkoła była organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka wielkanocna”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV- VIII szkół podstawowych powiatu lubańskiego.