Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

25-01-2020

Ptasia stołówka

Praca plastyczna, która polegała na przyklejaniu na kartce ptaszków i ziarenek w karmniku. Przy okazji dzieci przypomniały sobie jak ważne jest dokarmianie ptaszków zimą.

18-01-2020

Dzień babci i dziadka - upominki

Dzieci przygotowują upominek – niespodziankę dla babci i dziadka w formie pracy plastycznej.

18-01-2020

Zabawa na placu zabaw

Korzystając ze słonecznej pogody, dzieci odwiedziły plac zabaw. Ruch na świeżym powietrzu, sprawił dużo radości.

18-01-2020

My się zimy nie boimy i wesoło się bawimy

Tematem zajęć były zimowe zabawy. Dzieci zapoznały się ze sprzętami sportowym takimi jak sanki, narty, łyżwy i „jabłuszko”. Na zakończenie zajęć wesoła zabawa: rzucanie śnieżkami, ulepionymi z gazety .

18-01-2020

Eksperymenty z folią aluminiową

Zabawy z folią aluminiową, które rozwijają dziecięcą kreatywność poprzez łatwe i ciekawe zajęcie.

11-01-2020

Ślady na śniegu

Dzieci rozpoznawały i dopasowywały ślady pozastawiane na śniegu przez ptaszki małe i duże. Zabawa miała na celu wzmocnienie koordynacji wzrokowej.

11-01-2020

Ptaki zimą

Dzieci oglądały ilustracje przedstawiające ptaki zimujące w Polsce. Zapoznały się z ich wyglądem oraz nazwami. Dowiedziały się także, czym żywią się ptaki. Na koniec zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną ,,Wróbelek’’- która polegała na wyklejaniu kolorowej bibułki konturu wróbelka.

09-01-2020

Praca plastyczna- Bałwanki

Na podwórku bałwan stał. Który dużą głowę miał. Oczka – czarne, dwa węgielki. Nos z marchewki nie za wielki…I tak sobie stał.

09-01-2020

Tor przeszkód z kręgli

Na zajęciach Nasze maluszki brały udział w mini wyścigach. Na żłobkowym dywanie powstał tor przeszkód z kręgli. Dzieci doskonale sobie z nim poradziły.

09-01-2020

Klocki, puzzle i inne układanki

Kolorowe klocki, puzzle i wszystkie drewniane układanki zapewniają dzieciom wspaniałą zabawę oraz pomogają doskonalić zdolności motoryczne, nauczają rozpoznawania kolorów i wzorów....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...