Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
piątek, 15 marca 2024, 17:15-22:15

Przygotuj się na spektakl, który wywołuje wybuch śmiechu! „Petarda” to niezwykle zabawna komedia w reżyserii mistrza gatunku Jerzego Bończaka. Przygotuj się na niezapomnianą dawkę humoru i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

W centrum wydarzeń znajduje się znany biznesmen i uwodziciel, który idealnie zaplanował sobie namiętną schadzkę z uroczo nieporadną Sandrusią. Z pozoru doskonały plan zaczyna się komplikować, gdy na miejscu pojawiają się kolejni niespodziewani goście: rezolutna Malwinka, kombinator Zbysio, wściekła żona Regina i detektyw-adwokat-fotograf amator w jednym Alfred Pszczółka. Kiedy całe to towarzystwo znajdzie się pod jednym dachem, wybuchnie niezłe zamieszanie! Nie zabraknie nawet arabskiego szejka i syren znad Bałtyku.

„Petarda” to wybuchowa farsa w reżyserii mistrza gatunku Jerzego Bończaka, która trzyma w napięciu i zaskakuje szalonymi zwrotami akcji. Uwaga, można wybuchnąć ze śmiechu!
Obsada: Roman – Robert Rozmus/Tomasz Schimscheiner Sandrusia – Dominika Kryszczyńska / Paulina Lasota Malwinka – Anna Jarosik/Andżelika Piechowiak Zbysio – Andrzej Deskur/Jacek Kopczyński Regina –   Anna Korcz/Justyna Sieńczyłło Alfred Pszczółka – Marek Kaliszuk/Lesław Żurek  
Reżyseria: Jerzy Bończak

Spektakl tylko dla widzów dorosłych
Czas trwania: 120 minut z przerwą
Termin: 15 marca o godz. 17:15 i 20:15
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Lubaniu

Wydarzenie biletowane. Bilety dostępne na https://bilety.adria-art.pl/

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...