Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

26-07-2022

Wakacje u maluszków

Udanych Wakacji życzą ciocie ze Żłobka Miejskiego <3

30-07-2022

Sensoryczno-plastyczne zajęcia wakacyjne w Akademii Malucha

Mali Akademicy podczas wakacyjnych zajęć plastycznych stworzyli piękne meduzy a najmłodsi bawili się barwami i stworzyli piękny dywan.

30-07-2022

Sałatka, pizza i lody w wykonaniu Małych Akademików

W Akademii Malucha kolejna wakacyjna kulinarna środa upłynęła bardzo smakowicie. Dzieci wykonały samodzielnie pizzę, sałatkę ze świeżych warzyw a także pyszne lody.

30-07-2022

Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy - ruszaj się!

Mali Akademicy z ogromnym zapałem i nieskrywaną radością biorą udział w różnorodnych zajęciach sportowych organizowanych podczas wakacji w przedszkolu.

24-07-2022

Sport to zdrowie każdy Akademik wam to powie

Kolejny sportowy dzień podczas wakacji w Akademii Malucha sprawił maluchom wiele radości i aktywności fizycznej. Dzieci wspólnie ćwiczyły, rywalizowały i aktywnie spędzały czas.

24-07-2022

Woda, woda...- doświadczenia i zabawy w Akademii Malucha

W Akademii Malucha wakacje upływają w radosnym nastroju. Dzieci w trakcie zabawy zdobywają wiele ciekawych i zupełnie nowych doświadczeń.

19-07-2022

Maluszki

14-07-2022

W Akademii Malucha - po cichutku, po kryjomu wyskoczyła piłka z domu

W słoneczny, wakacyjny dzień piłka u nas królowała i przedszkolaków zabawiała. Zgromadziliśmy wiele różnych piłek, które wykorzystaliśmy do wspólnej zabawy na placu zabaw.

14-07-2022

Koktajlowy zawrót głowy w Akademii Malucha

Każdy mały akademik wie, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. Podczas wakacyjnych zajęć zorganizowane zostały warsztaty kulinarne podczas których maluchy wykonały samodzielnie pyszny, zdrowy i owocowy koktajl.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...