Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

19-03-2023

Malowanie na stretch - folii

Malowanie sprzyja rozwojowi dziecka i stanowi dobrą zabawę plastyczno - sensoryczną. To z kolei przekłada się na wzmacnianie poczucia własnej wartości.

19-03-2023

Dzień Piekarza i Cukiernika

15 marca to Dzień Piekarza i Cukiernika. Z tej okazji dzieci dowiedziały się z jakich składników można upiec pyszne babeczki. Świetnie się wszyscy bawili i z przyjemnością próbowaliśmy swoich wypieków. Było smacznie i wesoło.

19-03-2023

Dzień Motyli

14 marca obchodzony jest Dzień Motyla. Celem zajęć w tym dniu było rozbudzenie zainteresowań przyrodą oraz wzbogacenie wiedzy na temat motyli. Wszystkie zabawy oraz praca plastyczna była tematycznie związane z kolorowym światem motyli.

12-03-2023

Sorter kolorów

Ćwiczenie motoryki małej, logicznego myślenia oraz dostrzeganie podobieństw, różnic, a przede wszystkim utrwalenie kolorów.

12-03-2023

Filharmonia

6 marca w przedszkolu Miejskim nr.3 w Lubaniu miały przyjemność uczestniczyć w audycji umuzykalniającej nasze dzieci ze żłobka. Koncert prowadziła grupa muzyków z Jeleniej Góry. Była to niezwykła podróż do zaczarowanego świata dźwięków, która dostarczyła wiele artystycznych emocji.

12-03-2023

Dzień dentysty

Z tej okazji nasze dzieci dowiedziały się jak dbać o higienę jamy ustnej , aby ząbki były zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością.

12-03-2023

Prawdziwy śnieg w żłobku

Tego dnia odbyły się śniegowe zajęcia. Troszkę śniegu nasypało , więc to wykorzystaliśmy. Dzieci bawiły się śniegiem na sali , lepiły bałwanki oraz robiły doświadczenia z prawdziwego śniegu, który się topi i jest zimny w dotyku.

09-03-2023

Maluszki - mąka

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...