Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

17-02-2024

Minki

Dzieci poznają świat poprzez zabawę. Śmieszne i smutne minki to łatwy i przyjemny sposób wprowadzania maluszka w świat emocji. Zadaniem było dopasowanie smutnej i wesołej miny w odpowiednie miejsca.

12-02-2024

Dzień Pizzy

Z tej okazji w piątek dzieci zamieniły salę na pizzerię, bawiąc się w kucharzy przygotowały pizzę. Nakładały sos i składniki które wcześniej kroiły nożykiem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni. Na koniec degustacja. Było pysznie.

12-02-2024

Karnawał

Bal karnawałowy to niezwykły dzień lubiany przez dzieci, który dostarcza wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana dzieci były przebrane za bohaterów z bajek. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi opiekunkami w zabawie. Na koniec zabawy dzieci miały przygotowany poczęstunek. Było pysznie i kolorowo.

12-02-2024

Pingwin

Praca plastyczna to rozwijanie umiejętności takich jak zdolności manualne, koncentracja, praca w skupieniu oraz kreatywność. Dzieci doklejały dzióbek oczka oraz brzuszek, aby pingwin mógł cieszyć się uzyskanym efektem.

12-02-2024

Swobodne Zabawy Autami

Zabawa małymi samochodzikami buduje umiejętności motoryczne dziecka. W obu rękach rozwijają koordynacje ręka - wzrok i zręczność, poprzez puszczanie samochodzików. Dzieci bawiły się przy tym bardzo dobrze i miały przy tym wiele radości.

03-02-2024

Zimowa Ścieżka Sensoryczna

Chodzenie na boso po folii wypełnionej kolorowymi produktami, takich jak (makaron, kukurydza, ryż, cukier puder, buraki, jabłka). Dostarcza dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych a także możliwości degustowania wszystkich produktów.

28-01-2024

Zimowe Drzewo

Zimowe drzewo to praca plastyczna. Sprawiła, że taka aktywność jest bardzo ciekawa i dzieci chętnie ją wykonują. Praca powstała z użyciem rolki po papierze toaletowym oraz folii bąbelkowej.

28-01-2024

Wielkie przytulanie

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej wzięły udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Wielkie przytulanie".

28-01-2024

Dzień Babci i Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, prezentowały swoje umiejętności taneczne. Cały występ został nagrany i przesłany do obejrzenia.

20-01-2024

Rękawiczki

Zabawa w zimowym klimacie, tworzymy kolorowe rękawiczki. Praca plastyczna z wykorzystaniem kolorowej bibuły i kleju, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z wykonanego zadania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...