Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

12-06-2024

Próby na zakończenie roku.

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej przygotowują się na pierwsze występy na zakończenie roku w żłobku. Ćwiczą starannie cały przygotowany repertuar.

12-06-2024

Zabawa – piłki na taśmie

Często nie trzeba wiele aby zachęcić dziecko do aktywnej zabawy. Wystarczy tylko taśma i plastikowe nie duże piłki. To bardzo atrakcyjna zabawa dla dzieci, maluszki uczą się kolorów oraz układania według wzoru. Piłki możemy turlać, rzucać, podrzucać oraz przyklejać na taśmę.

12-06-2024

Kolorowe frotki – ćwiczenia

Zabawy dla dzieci , które wspierają rozwój małej motoryki. Wzmacniająca również mięśnie rąk i paluszków, a także rozwijają koordynację wzrokowo – ruchową.

08-06-2024

Kropelki w kubeczku

Dziś na zajęciach dzieci ćwiczyły motorykę małą, czyli przesuwały słomką kropelki z farby do odpowiedniego kubeczka namalowanego na kartce. Taka zabawa wymaga od dziecka skupienia oraz sprawne przesunięcie ręką kropli. Maluszkom bardzo podobały się zajęcia.

08-06-2024

Arbuz

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonywały pracę przedstawiającą kawałek arbuza. Do jej wykonania potrzebowały papierowych talerzyków i farb. Arbuzy wyszły pięknie i smacznie. Pracę można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

08-06-2024

Rybie ości

Klamerki lub spinacze to domowe sprzęty które idealnie nadają się do zabawy dla dzieci. Dzięki nim dzieci ćwiczą chwyt pęsetkowy, wzmacniają mięśnie nadgarstka. Zabawa polega na przyczepieniu klamerki według wzoru w odpowiednim miejscu.

03-06-2024

Słońce palcem malowane

Praca plastyczna – słońce palcem malowane. Takie zajęcia mają na celu rozwijanie wyobraźni twórczej, aktywności oraz zadowolenia dziecka i satysfakcji z wykonanej pracy.

03-06-2024

Kreatywne druciki

Zabawa takimi drucikami jest bardzo dobrym ćwiczeniem małej motoryki, dzieci wzmacniają pracę palców i mięśni rąk, a dodatkowo ćwiczą pomysłowość.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...