Żłobek Miejski

Zimowe Drzewo

Zimowe drzewo to praca plastyczna. Sprawiła, że taka aktywność jest bardzo ciekawa i dzieci chętnie ją wykonują. Praca powstała z użyciem rolki po papierze toaletowym oraz folii bąbelkowej.

Wielkie przytulanie

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej wzięły udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Wielkie przytulanie".

Dzień Babci i Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, prezentowały swoje umiejętności taneczne. Cały występ został nagrany i przesłany do obejrzenia.

Rękawiczki

Zabawa w zimowym klimacie, tworzymy kolorowe rękawiczki. Praca plastyczna z wykorzystaniem kolorowej bibuły i kleju, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z wykonanego zadania.

Słodkie Reniferki na Dzień Babci i Dziadka

Prawdziwy Śnieg w Żłobku

Tego dnia odbyły się śniegowe zajęcia. Troszkę śniegu nasypało więc to wykorzystaliśmy, dzieci bawiły się śniegiem na sali, lepiły bałwanki oraz robiły doświadczenia z prawdziwego śniegu, który się topu i jest zimny w dotyku.