Żłobek Miejski

Żołędziowa układanka

Dary jesieni są wspaniałe do różnych zabaw i urozmaicają zadania naszych maluszków. Dzieci ćwiczyły percepcję wzrokową, układając wzory z żołędzi. Zadanie to także poprawia koncentrację i koordynację ręką-oko.

Żołędziowa układanka

Dzień chłopaka

Dnia 30 września obchodziliśmy Dzień chłopaka. Z tej okazji nasi chłopcy dostali drobne upominki. Były także tańce i zabawy.

01-10-2024

Łapiemy piłki

Zabawa zręcznościowa, która wyrabia precyzję ruchową, stymuluje koordynację ręka - oko, ćwiczy koncentrację oraz rozwija umiejętności motoryczne dziecka. Dzieci świetnie się przy tym bawiły.

01-10-2024

Łapiemy piłki

25-09-2024

Kolorowe nogi u stonogi

Odbite rączki w farbie i na papierze naszych milusińskich utworzyły ''ŻŁOBKOWĄ STONOGĘ''. Stonoga miała pokolorowane nogi i jak w wierszu Jana Brzechwy ...''Ucieszyło to stonogę, więc ruszyła szybko w drogę.''

25-09-2024

Nauka chodzenia z wężem

W tym miesiącu dzieci ze żłobka poznawały naszego węża spacerowego. Dzieci uczyły się trzymać odpowiednio za rączki, aby mogły bezpiecznie spacerować w grupie.

30-06-2024

Audycja muzyczna

Dzieci ze żłobka starszego miały przyjemność poznać panią Celestynę ze szkoły muzycznej w Lubaniu, która przeniosła nas do prawdziwej krainy dźwięków. Zajęcia dydaktyczno muzyczne z użyciem instrumentów takich jak kalimba, ukulele oraz skrzypce. Pani Celestyna pięknie nam zagrała oraz zaśpiewała piosenki ze znanych bajek. Maluszki chętnie próbowały grać na instrumentach, na koniec wręczyły dyplom oraz kwiatki.