Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-08-2012

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że najlepszym źródłem informacji o tym co, dzieje się w Lubaniu w sferze spraw ogólnomiejskich, gospodarczych, turystycznych, oświatowych i kulturalnych jest strona miejska.

Codzienne aktualizacje, sprawdzone rzetelne informacje, zwięzła logiczna forma przekazu, przejrzysty logiczny interfejs oraz profesjonalna obsługa powodują, że lubańską witrynę warto przeglądać nie tylko ze względów czysto praktycznych, ale i dla przyjemności. Naszą stronę odwiedza każdego dnia liczne grono osób związanych z biznesem, turystyką, regionalizmem, kulturą oraz współpracą polsko-czeską i polsko-niemiecką. Miejską stronę odwiedziło już ponad 3,5 mln Internautów (dane z m-ca października 2013 r.). Dodatkowo dzięki współpracy redakcji miejskiej strony z najważniejszymi portalami społecznościowymi subregionu, liczba jej odbiorców stale ulega dodatkowej multiplikacji.


Z racji wymienionych wyżej względów miejska strona internetowa to doskonałe miejsce do zaprezentowania Państwa Firmy. Mając na uwadze fakt, że jedną z najpopularniejszych form jaką przyjmuje reklama internetowa są banery, dajemy Państwu możliwość umieszczania ich na łamach oficjalnej strony miejskiej. Jesteśmy przekonani, że pomogą one wykreować, wzmocnić lub utrzymać pozytywny wizerunek waszej firmy. Z naszej strony zapewniamy atrakcyjne miejsce w ramach serwisu, ogromną przestrzeń reklamową, solidność, profesjonalną obsługę oraz bardzo korzystne warunku finansowania ogłoszeń reklamowych. Jeżeli chcą Państwo stać się znaną i rozpoznawalną firmą, poszukują Państwo nowych możliwości dotarcia do klienta, zapraszamy do współpracy. O jej szczegółach można dowiedzieć się więcej dzwoniąc do Łużyckiego Centrum Rozwoju pod nr 75  722 25 41 lub wysłać wiadomość na adres e-mail promocja@luban.pl.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...