10-06-2013

Dnia 5 czerwca b.r. odbyła się Powiatowa Gala, na której uhonorowani  zostali najzdolniejsi uczniowie ze szkół powiatu lubańskiego. Wśród laureatów i finalistów konkursów powiatowych znalazło się 5 gimnazjalistów  z naszej szkoły:

Jakub Szewc, Dawid Pasternak, Paweł Pasternak, Kamil Zygarowicz, Kamil Karp, którzy zdobyli pierwsze i drugie miejsca aż w trzech konkursach: biologicznym, chemicznym i geograficznym.

Wiadomym jest fakt, że nie ma sukcesów uczniów bez zapału i pasji nauczycieli, dlatego na Gali podziękowano dyrektorowi szkoły - pani Beacie Jaworskiej i nauczycielom: pani Grażynie Urbaniak i Magdzie Jarząb za podejmowanie działań na rzecz wspierania uzdolnień uczniów.

Gratulujemy i życzymy jeszcze większych  sukcesów w dziedzinie nauk przyrodniczych.

Gim1
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony:  http://www.g1luban.win.pl/