14-06-2013

W ramach Dni Sportu odbędzie się OGÓLNOPOLSKI SZOSOWY WYŚCIG KOLARSKI „O GRAND PRIX LUBANIA” organizowany przez Klub Kolarski KWISA. Jest to etap 47 Małego Wyścigu Pokoju.

Wyścig rusza 30 czerwca (niedziela) o godz. 10.30 z Lubania. Więcej informacji,  w tym regulamin i mapa trasy dostępne również na stronie organizatorów.

Kolarzom będzie można kibicować, uczestnicząc w festynie „Bezpieczne wakacje”, który odbywać się na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 na Uniegoszczy. Organizatorzy zapewniają występy dzieci na scenie, konkursy i inne atrakcje a Stowarzyszenie Miłośników Parafii Katolickiej w Uniegoszczy przeprowadzi konkurs wiedzy o tej części Lubania.

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego wyścig kolarski.