07-05-2014

Szkolenie poświęcone będzie zasadom realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z POKL dla beneficjentów. Omówione zostaną kwestie związane z kontrolami projektów, trwałością, dokumentacją po okresie realizacji projektów.

Data:

2014-05-28 - 2014-05-29

Opis:

W szczególności preferowani będą (w kolejności poniżej) projektodawcy:

podmioty, które realizują projekty konkursowe w ramach komponentu regionalnego;
podmioty, które nie korzystały jeszcze ze wsparcia ROEFS;
przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. Mieszkańców

Informacje organizacyjne:

Szkolenia będą się odbywać w godzinach: 9.00 – 16.00. Wszystkie szkolenia prowadzone są nieodpłatnie, organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, gorące i zimne napoje, ciastka.
Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem i noclegiem.

Jak zgłosić się na szkolenie?

W celu potwierdzenia swojego udziału w szkoleniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go do naszego biura na nasz adres mailowy: jeleniagora@roefs.pl lub dostarczenie go osobiście na adres: Jelenia Góra, ul. Okrzei 10, do dnia 22 maja do godziny 15:00

KARTA ZGŁOSZENIOWA

PROSIMY NIE ZGŁASZAĆ SIĘ PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE!

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy również do korzystania z bezpłatnych usług doradczych dotyczących m.in. dopracowania koncepcji projektowej, konsultacji przygotowanego wniosku czy kwestii dotyczących rozliczania projektów oraz do skorzystanie z nowej usługi jaką jest wizyta wspierająca.
Wszelkich informacji na temat szkolenia i doradztwa udziela:
Łukasz Pęcherczyk oraz Ewa Pańczak
pod numerem tel. (75) 642 20 00

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Kontakt:
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Jeleniej Górze przy RCWIP
ul. Okrzei 10, 58-500 Jelenia Góra
E-mail: jeleniagora@roefs.pl