12-06-2014

Regionalny Ośrodek EFS w Jeleniej Górze zaprasza przedstawicieli podmiotów, którzy realizują projekty finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego z powiatu bolesławieckiego i okolic, do wzięcia udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu pt. „Rozliczanie i zarządzanie projektami PO KL”.

Miejsce: Bolesławiec
Data: 26 - 27 czerwca 2014
Wykładowcy: Karolina Maląg, Agnieszka Szuba,

Opis:
Szkolenie poświęcone będzie zasadom realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z PO KL dla beneficjentów realizujących projekty w ramach komponentu regionalnego. W trakcie szkolenia zostaną omówione zagadnienia związane z prawidłowym rozliczaniem projektu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki m.in. zagadnienia związane z Generatorem Wniosków Płatniczych. Szczególny nacisk położony będzie na aspekty związane z kontrolą projektów, trwałością projektów oraz dokumentacją projektową.

Informacje organizacyjne:
- Szkolenie będzie się odbywać w godzinach: 10.00 – 16.00.
- Szkolenie jest prowadzone nieodpłatnie.
- Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, gorące i zimne napoje, ciastka.
- Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem i noclegiem.
- Na zgłoszenia czekamy do 23 czerwca, o miejscu i szczegółach informujemy telefonicznie (według danych wskazanych na karcie zgłoszeniowej).

Jak zgłosić się na szkolenie?:
Należy pobrać kartę zgłoszeniową (poniżej w załączeniu) i wypełnioną odesłać na adres jeleniagora@roefs.pl (skan lub elektronicznie).

Szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAPRASZAMY!!!

Kontakt:
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Jeleniej Górze przy RCWIP
ul. Okrzei 10, 58-500 Jelenia Góra
E-mail: lukasz.pecherczyk@roefs.pl