Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-09-2014

                      Dopiero cieszyliśmy się z wakacji, a tu pierwszy września! Niełatwo jest wrócić po błogim lenistwie do ciężkiej pracy, ale deszczowa pogoda pomogła nam zapomnieć na chwilę o wakacyjnych przygodach i w komplecie stawiliśmy się w naszej Jedynce, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2014/2015.

 


                      Inauguracja nowego roku szkolnego, tym razem w sali gimnastycznej, odbyła się z udziałem pana burmistrza  M.Tomiczka, Rady Rodziców, zaproszonych gości oraz najmłodszych uczniów, którzy pierwszy raz przekroczyli próg naszej szkoły. Pani dyrektor B. Myśliwiec dokonała uroczystego otwarcia roku szkolnego, powitała nowych nauczycieli i pasowała pierwszoklasistów na uczniów Jedynki. To zawsze jest wzruszająca chwila dla dzieci i ich rodziców. Po części oficjalnej wszyscy spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Od jutra zaczynamy naukę, zabawę i mamy nadzieję na świetną szkolną przygodę! Wszystkim życzymy samych sukcesów!
                           

                                                                                                                                                                                                M.CH., zdj. B.K.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...