26-10-2015

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu, w ramach realizacji zadań dotyczących prewencji wypadkowej, przy współpracy z firmą ASEKOR, zaprasza chętnych przedsiębiorców do skorzystania z okresowych bezpłatnych szkoleń BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Kto może skorzystać z bezpłatnych szkoleń BHP?

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać pracodawcy prowadzący działalność gospodarczą oraz osoby zatrudnione w jednym z następujących sektorów: przetwórstwo przemysłowe, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów samochodowych i motocykli, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport, edukacja. Szkolenia skierowane są do przedsiębiorstw z terenu województwa dolnośląskiego. Szkolenia BHP przeprowadzone zostaną w ramach prewencji wypadkowej realizowanej przez ZUS, w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 180 poz. 1860 z późn. zm.). Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają stosowne imienne zaświadczenie.

Jak zapisać się na bezpłatne szkolenie BHP?

1. Poprawnie wypełnij kwestionariusz zgłoszenia udziału, który jest do pobrania na stronie www.szkoleniabhp.net
2. Prześlij formularz zgłoszenia udziału na adres biuro@szkoleniabhp.net
3. W tytule wiadomości wpisz: Szkolenie ZUS - imię i nazwisko lub nazwę firmy
4. W ciągu 24 godzin od przesłania kwestionariusza otrzymają Państwo w wiadomości zwrotnej potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Serdecznie pozdrawiam
Aleksandra Szafrańska