Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-04-2016
Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Spółka z o. o. w Lubaniu celem zapewnienia bezpieczeństwa zarówno dla mieszkańców jak i pracowników naszego zakładu, jako jeden z pierwszych w Polsce, wprowadza procedurę bezpiecznego pozbywania się przez mieszkańców zużytych igieł i strzykawek.

W tym celu, od 18 kwietnia 2016 roku, ZGiUK Sp. z o.o. udostępnia nieodpłatnie pojemniki na zużyte igły i strzykawki, z przeznaczeniem do stosowania przez osoby prywatne wykonujące samodzielnie zastrzyki w warunkach domowych.

Pojemniki te będą rozprowadzane w dwóch rodzajach, tj.

  • mały osobisty pojemnik
  • duży pojemnik o pojemności 1,5 litra

Można je będzie pozyskać nieodpłatnie w ZGiUK Sp. z o. o. w Lubaniu przy ul. Bankowej 8 i Lwóweckiej 8, jak również w Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1.

System ten skierowany jest do mieszkańców, którzy ze względu na stan zdrowia muszą sami wykonywać zastrzyki w warunkach domowych i ma na celu zapewnienie bezpiecznego pozbywania się zużytych igieł i strzykawek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...