Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-11-2018

W Przedszkolu Miejskim nr 5 w Lubaniu 23 listopada 2018 r. królem był pluszowy miś. Dzieci w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia, bo " czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś."

W misiowy dzień dzieci jak co roku  przyniosły do przedszkola swoją ulubioną i niezastąpioną przytulankę - Pluszowego Misia. Moda na misie nie przemija. Święto Pluszowego Misia jest obchodzone szczególnie. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od powitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów. Następnie zaproszono do obejrzenia inscenizacji bajki pt:"Trzy niedżwiadki i Złotowłosa " przygotowanej przez nauczycielki z przedszkola. Dzieci z uwagą i zainteresowaniem śledziły losy Złotowłosej i rodziny misiów. Przy misiowych przebojach były wspólne tańce i zabawy. Misiowa uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...