Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-01-2022

Nowe możliwości likwidowania barier architektonicznych w budynkach - pożyczki w ramach "Funduszu Dostępności".

Fundusz dostępności to instrument pożyczkowy, który powstał w celu dostosowania budynków mieszkalnictwa wielorodzinnego, zamieszkania zbiorowego oraz użyteczności publicznej do potrzeb osób mających trwałe lub czasowe ograniczenia w mobilności, poprzez instalację wind oraz innych udogodnień.

PODMIOTY UPRAWNIONE DO UBIEGANIA SIĘ O TAKIE WSPARCIE to m.in.: spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, podmioty tworzące system szkolnictwa wyższego i nauki, instytucje kultury, towarzystwa budownictwa społecznego oraz osoby fizyczne posiadające budynki mieszkalnictwa wielorodzinnego.

MAKSYMALNA KWOTA pożyczki to nawet 2 000 000,00 zł
Warto zwrócić uwagę na brak wymogu wkładu własnego oraz długi okres spłaty –
do 20 lat.
Dodatkowo, nie poniosą Państwo żadnych opłat i prowizji za czynności związane z udzieleniem i obsługą pożyczek, a finansowanie może być połączone z dotacją ze środków PFRON.
Istnieje możliwość skorzystania z umorzenia do 40 proc. kapitału pożyczki po spełnieniu określonych warunków.

Preferencyjne oprocentowanie – od 0,15 proc. w skali roku w całym okresie kredytowania (oprocentowanie może być wyższe w przypadku wykorzystania przez pożyczkobiorcę limitów pomocy publicznej w tym de minimis)
Ubiegając się o pożyczkę należy złożyć prawidłowo wypełniony, kompletny wniosek wraz z pozostałą dokumentacją.

Więcej informacji na: https://karr.pl/fundusz-dostepnosci/

Kontakt:
Fundusz pożyczkowy | tel. 75 75 27 511, -501, -521, -509
Godziny Pracy: 7.30-15.30
pozyczki@karr.pl

 

źródło: https://karr.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...