14-02-2022

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły, czas dobrej zabawy… i czas, który szybko leci. Na szczęście dzieci ze świetlicy w Ośrodku Wsparcia Dziennego wykorzystały wolne dni od nauki szkolnej bardzo aktywnie i  ciekawie. Spektakle teatralne ”Królowa śniegu” i „Renifer Niko” porwały nas do zabawy. Były zajęcia techniczne- warsztat biżuterii i tworzenie drzewek szczęścia, codzienne spacery, aby zadbać o zdrowe ciało i hart ducha. Nie zabrakło nauki- tu z pomocą przyszło Muzeum Regionalne w Lubaniu. Tam za sprawą Pani Mileny i Pana Łukasza dzieci odkryły fascynujący świat lubańskiej i nie tylko, historii. A film w kinie Wawel „Skarb Mikołajka” przypominał, że nawet szkolne ananasy muszą wrócić po feriach do klasy.