Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-09-2022

23 września 2022 r. zgodnie z tradycją w PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu odbyło się "Powitanie Jesieni". Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.

Pani Jesień przybyła do przedszkola w pięknym kapeluszu i koszem pełnym darów. Przywitała dzieci wierszem i zaprosiła do wysłuchania opowieści jesiennych. Dzieci rozwiązywały zagadki, segregowały dary jesienne, przeliczały kasztany i żołędzie. Pląsom i zabawom towarzyszyła muzyka i piosenki o tematyce jesiennej. Grupa dzieci 5- letnich przygotowała występ artystyczny - piosenka o kasztanie. Starsze dzieci powędrowały na spacer po Osiedlu, by szukać oznak jesieni. Napotkanych mieszkańców obdarowano laurkami jesiennymi. Mamy nadzieję, że jesienna pora roku nie będzie nudna, a wniesie wiele ciekawych pomysłów, które wykorzystamy w przedszkolu. Na koniec dnia wykonano piękne prace plastyczne o tematyce jesiennej. Dzień upłyną w wesołym nastroju.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...