Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-10-2023

Jesteście dla nas drogowskazami, jak dobrze być tutaj razem z wami. Wszystkim pracownikom bardzo dziękujemy za wsparcie i dobro, które dostajemy. 12 października - Dzień Nauczyciela - Święto Edukacji Narodowej był to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli, pracowników Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu.

Dzień niezwykły bowiem dzieci poprzez tańce, śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wychowawcom i opiekunom oraz całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości.Na zakończenie części artystycznej, goście oraz pracownicy przedszkola obdarowani zostali pięknymi laurkami – „Serduszkami” wykonanymi przez naszych wychowanków, a p. Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy i zaprosiła na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...