Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-11-2023

3 grudnia o 14:30 w Zoo Görlitz-Zgorzelec.

Foto: www.zoo-goerlitz.de

W Zoo Görlitz znów robi się przytulnie, tu i ówdzie pojawiły się świąteczne ozdoby, to znaczy, iż ponownie zbliża się czas, kiedy przyjaciele czworonożnych mieszkańców zoo, mogą przynosić dla nich prezenty.

3 grudnia we współpracy z Radą Miejską Görlitz-Südstadt odbędzie się tradycyjne, coroczne "obdarowywanie zwierząt". Tego dnia goście odwiedzający zoo, wspólnie z opiekunami zwierząt wybiorą się do jeżozwierzy, wielbłądów oraz zwierząt gospodarskich, aby w pierwszą niedzielę Adwentu, sprawić im radość wręczając smakołyki.

Tego dnia, każdy może przynieść dla zwierząt pokrojone marchewki i jabłka. Zbiórka o 14:30 przy barze Korytkowo. "Po wspólnej wycieczce z karawaną zwierząt, spodziewamy się także wizyty św. Mikołaja", zdradza inspektor zoo Steffi Späthe. Oczywiście nie zabraknie również ponczu dla dzieci, grzanego wina i słodkich przekąsek.

Do ZOObaczenia!

www.nasze-zoo.pl 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...