07-12-2023

Mikołajki to wspaniały dzień w roku. Listy do Mikołaja pisane z wielką nadzieją na małe i duże spełnienie marzeń, wysyłane różnymi drogami, pocztą lub zostawiane w tajemnych miejscach… wszystko po to, by właśnie ten wyjątkowych dzień pojawił się Mikołaj. Bywa, że zostawia prezenty niespostrzeżenie, a czasem przybywa osobiście! Tak właśnie zrobił wczoraj w Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu. Przybył do nas Mikołaj z firmy Dr. Schumacher i obdarował nas wspaniałymi prezentami dla dzieci. W paczce dzieci znalazły dużo ciekawych gier planszowych. Radość dzieci była wielka, ponieważ to jedna z naszych ulubionych form spędzania czasu wolego w świetlicy. Dzień upłynął nam na „rozgryzaniu” reguł i zasad w nowych grach i na rozgryzaniu przepysznych słodyczy, jakie podarował nam hojny Mikołaj. Bardzo dziękujemy firmie Dr. Schumacher za wspaniały pomysł i bajkową realizacje. To były magiczne Mikołajki.