Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-01-2024

"Sztuczna inteligencja - fakty i mity" to kolejny wykład otwarty, który wygłoszony zostanie 02.02.2024 r. o godz. 10:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Do jego wygłoszenia zaproszony został prorektor Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych dr hab. Wiesław Cetera.

Wiesław Cetera jest profesorem Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentem Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii technicznej i filozofii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorem nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania. Doktorem habilitowanym nauk o mediach i komunikacji. Założycielem i redaktorem naczelnym jednego z pierwszych w Polsce czasopism informatycznych oraz autorem i współautorem ponad stu monografii, leksykonów i artykułów z zakresu ekonomii mediów, poligrafii, logistyki, innowacji, stylometrii i analizy dużych zasobów danych (big data). Autorem i kierownikiem projektów badawczych dotyczących wykorzystania sztucznej inteligencji w analizach i projektowaniu strategii, szacowaniu ryzyka i identyfikacji zagrożeń. (www.jelonka.com)

Wydarzenie na FB: "Sztuczna inteligencja - fakty i mity" - wykład otwarty - 02.02.24

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...