Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-01-2024

W uznaniu zasług i wyjątkowego znaczenia występów polskich sportowców na igrzyskach olimpijskich w 100-lecie zdobycia pierwszego medalu olimpijskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2024 Rokiem Polskich Olimpijczyków.

W związku z powyższym Burmistrz Miasta Lubań serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w projekcie:

 „LUBAŃ DLA POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW” 

  • Oferty należy składać na realizację zadań publicznych z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa narodowego lub z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej zgodnie z art. 19a ustawy z 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
  • Zadanie musi mieć charakter otwarty i być skierowane do szerokiej liczby odbiorców - przede wszystkim mieszkańców Miasta Lubań.
  • Przewidziana łączna kwota na wsparcie zadań w roku 2024 to 20.000,00 zł, przy czym wsparcie na jeden projekt nie może przekroczyć kwoty 3.000,00 zł.
  • Nabór ciągły – do czasu wyczerpania środków.
  • Zadanie nie może trwać dłużej niż 90 dni. 

Oferty należy składać w Biurze Obsługi Interesantów, ul. 7 Dywizji 14, I piętro, pokój nr 9.

Druk oferty dostępny jest na stronie bip.miastoluban.pl w zakładce: Organizacje pozarządowe/ Druki do pobrania.   

 

Osoba do kontaktu: Paula Pleśnierowicz, Z-ca Naczelnika Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań tel. 75 64 64 473

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...