Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-01-2024

Po przeszło dwóch miesiącach zaciętej rywalizacji w plebiscycie „Gwiazda Sportu Miasta Lubań 2023” czas podliczyć ostatnie kupony i… ogłosić zwycięzcę.

Rozpoczęte w pierwszej połowie listopada plebiscyt „Gwiazda Sportu Miasta Lubań 2023” oraz konkurs „Sportowiec Roku Miasta Lubań 2023” są już na finiszu. 19 stycznia o godz. 14:00 zakończyło się głosowanie poprzez ankietę internetową, tego samego dnia minął termin na dostarczenie kuponów z Ziemi Lubańskiej. Każde częściowe podsumowanie głosów pokazywało, że nie tak łatwo utrzymać się na prowadzeniu w plebiscycie. W ostatnim etapie głosowania wpłynęło sporo głosów, jednak to czy namieszały one w dotychczasowych wynikach, zdradzimy dopiero na Lubańskiej Gali Sportu. Relację z niej zamieścimy na stronie miasta luban.pl oraz w Ziemi Lubańskiej. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i  zachęcamy do trzymania kciuków za swoich faworytów.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...