Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-06-2024

Uczniowie lubańskich szkół radośnie powitali wakacje.

21 czerwca gwar odświętnie ubranych uczniów po raz ostatni w roku szkolnym 2023/2024 wypełnił szkolne klasy, korytarze i boiska. Po 10 miesiącach trudów nauki przyszedł czas na zasłużony wypoczynek.
- Gratuluję wszystkim uczniom osiągniętych wyników w nauce, sukcesów sportowych oraz zdobycia nowych umiejętności. Każdy z Was jest wspaniałym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem z wielkimi możliwościami (…). Dziękuję dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom za zaangażowanie, serce, które wkładacie w pracę oraz dbałość o edukację i rozwój naszej młodzieży. Wszystkim życzę wspaniałych, pełnych radości i bezpiecznych wakacji mówiła zastępczyni burmistrza Lubania Magdalena Wydra.
Zakończenie roku szkolnego to ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów, jednak w Lubaniu 85 z nich świętowało w szczególny sposób. Byli to absolwenci lubańskich podstawówek, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w szkołach średnich.
- Rozpoczynacie nowy etap swojego życia, w którym czeka na Was wiele wyzwań. Winston Churchill powiedział, że jeżeli w życiu brakuje miejsca na odwagę, pozostałe cechy się nie liczą. Pamiętajcie, żeby zawsze mieć tę odwagę w sercu i podejmować życiowe wyzwania. Pamiętajcie również, że nieważne, gdzie idziecie, ale ważne z kim. Stąd życzę Wam, żeby nie tylko odwagi, ale i dobrych ludzi nigdy wokół Was nie zabrakło doradzał ósmoklasistom Burmistrz Miasta Lubań Grzegorz Wieczorek.
Wszystkim uczniom (z Lubania i nie tylko) życzymy udanych wakacji!
(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...