20-10-2024

W sobotę, 19 października br., Lubańskie Stowarzyszenie Abstynentów „AGAT” zorganizowało Turniej Gier Planszowych dla dzieci i młodzieży. Uczniowie lubańskiej „Jedynki” wzięli udział w rozgrywkach w szachy, warcaby i chińczyka. W pojedynku szachowym najlepszy okazał się  Davyd Sats (1. miejsce). Wysokie wyniki uzyskali też: Tomasz Konopatzki (2. miejsce) oraz Lena Kownacka (3. miejsce). Z kolei w rozgrywkach w chińczyka najlepszy był Gabriel Janulis (1. miejsce), a drugie miejsce zajął Filip Rosa. Wszyscy laureaci byli z klasy 3a. Warto zaznaczyć, że każdy z uczestników otrzymał dyplom za uczestnictwo w turnieju. Niezmiernie cieszy fakt, że nasi uczniowie mają odwagę i chętnie biorą udział w takich zmaganiach, sprawdzając swoje umiejętności i rozwijając talent w czymś, w czym są dobrzy. Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

E.Ch.