Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

26-02-2021

Każde dziecko duże i małe lubi bale w karnawale

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z naszego przedszkola podczas balów walentynkowych czy maskowych :)

26-02-2021

Tym, co kocham, lubię szczerze, pączki "od serca" powierzę!

Chcąc pielęgnować słodką tradycję Tłustego Czwartku, dzieci z grupy Misiaczków i Biedronek zajadały się w tym dniu przepysznymi pączkami :)

26-02-2021

Smakowity Dzień Pizzy

Przedszkolaki nie mogły pominąć takiego święta: jak święto pizzy. Gdyż dzieci uwielbiają ten przysmak pochodzący z Włoch.

24-02-2021

Skąd się biorą produkty ekologiczne?

„Skąd się biorą produkty ekologiczne” to nowy, ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

22-02-2021

,,Instrument robię sam, a potem na nim gram!"

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na najciekawszy instrument muzyczny wykonany wspólnie przez dzieci i rodziców. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, o czym świadczą wykonane instrumenty.

19-02-2021

Aktywna matematyka u starszaków - PM 1

Matematyka w zabawie, to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw z tej dziedziny nauki. Nie bez powodu matematyka jest nazywana królową nauk.

18-02-2021

Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Światowy Dzień Kota.

Dzień wypełniony był wesołą kocią zabawą, piosenkami i figlami. Nie zabrakło podobizn kota w postaci wykonanych przez dzieci prac z papierowych talerzyków. W ten dzień buźki dzieci były...

17-02-2021

Światowy Dzień Kota - PM 1

17 lutego to dzień, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Nasze przedszkolaki również świętowały ten dzień.

16-02-2021

Walentynki, walentynki dla chłopczyka i dziewczynki - PM 1

Mam serduszko mam, komu ja je dam. Piękne, duże i czerwone - to dla Ciebie przeznaczone.

12-02-2021

Walentynki w przedszkolu

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...