Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

01-07-2014

Dotacje z Unii Europejskiej - konkurs

Informujemy, że ruszył konkurs o dofinansowanie dla MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW w ramach schematu 1.1.A2
„Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)”
termin ogłoszenia; w połowie lipca 2014

13-06-2014

Rusza kolejna VIII edycja konkursu "Dobre praktyki EFS 2014"

Już po raz ósmy mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju konkursie „Dobre praktyki EFS 2014”, przeznaczonym dla beneficjentów realizujących projekty z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki, Instytucji Pośredniczących PO KL oraz Instytucji Pośredniczących II stopnia PO KL.

12-06-2014

Bezpłatne szkolenie pt. „Rozliczanie i zarządzanie projektami PO KL”

Regionalny Ośrodek EFS w Jeleniej Górze zaprasza przedstawicieli podmiotów, którzy realizują projekty finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego z powiatu bolesławieckiego i okolic, do wzięcia udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu pt. „Rozliczanie i zarządzanie projektami PO KL”.

10-06-2014

Zapraszamy do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Od maja na Dolnym Śląsku sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich tworzą Główny Punkt Informacyjny we Wrocławiu oraz 3 Lokalne Punkty Informacyjne: w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. Dziś prezentujemy PIFE w Jeleniej Górze i zapraszamy do korzystania z jego usług w zakresie informacji o dotacjach ze środków europejskich.

06-06-2014

Giełda Partnerstw

Informujemy, że w ramach bilateralnego, polsko-czeskiego projektu "Internetowe wizytówki gmin polsko-czeskiego pogranicza", w dniu 16.06.2014 r. o godz. 10:00 w Książnicy Karkonoskiej (Jelenia Góra, ul. Bankowa 27), odbędzie się kurs seminaryjny pod hasłem "Giełda Partnerstw", związany z funkcjonowaniem prawa zamówień publicznych w Republice Czeskiej.

16-05-2014

Zapraszamy do lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

Z przyjemnością informujemy, że teraz mieszkańcy Dolnego Śląska mogą korzystać z usług lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE). Punkty zostały uruchomione w Wałbrzychu, Legnicy i Jeleniej Górze. Jednocześnie przypominamy, że główny PIFE we Wrocławiu kontynuuje działalność w nowej siedzibie.

09-05-2014

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
ogłasza
pierwszy przetarg ustny ograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowych, położonych w Lubaniu przy ul. Jarosława Dąbrowskiego, przeznaczonych pod budowę garaży.

07-05-2014

Bezpłatne szkolenia "Rozliczanie i zarządzanie projektami POKL"

Szkolenie poświęcone będzie zasadom realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z POKL dla beneficjentów. Omówione zostaną kwestie związane z kontrolami projektów, trwałością, dokumentacją po okresie realizacji projektów.

30-04-2014

Ogłoszenie o przetargu

B U R M I S T R Z M I A S T A L U B A Ń
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 8 o powierzchni ogólnej 52,30 m2, z pomieszczeniem przynależnym, znajdujący się w budynku przy ul. Brackiej 15 wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

30-04-2014

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej garażem, położonej w Lubaniu przy ul. Armii Krajowej, na działce oznaczonej geodezyjnie nr 42/12 AM 4 Obręb III, o powierzchni 45 m2, dla której Sąd Rejonowy w Lubaniu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą JG1L/00021897/7.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...