Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

05-04-2013

Zaproszenie na szkolenie

Saksońska Fundacja Krajowa ds. Przyrody i Środowiska Naturalnego - LaNU (Drezno / Niemcy; www.lanu.de), we współpracy ze Stowarzyszeniem Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań; www.pogranicze-csb.home.pl), ma przyjemność zaprosić do udziału w polsko-niemieckim szkoleniu „Praca w zespole i kierownictwo“, organizowanym w ramach projektu „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku - projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej“ w dn. 18-19 kwietnia 2013 w Seifhennersdorf / Niemcy (ok. 20 km od Zittau).

05-04-2013

Marzec 2013 w Inkubatorze NGO w Lubaniu

Kolejny miesiąc działalności lubańskiego Inkubatora Organizacji Pozarządowych przeszedł do historii. Obecnie już 42 organizacje z powiatu lubańskiego i lwóweckiego korzystają z naszego wsparcia infrastrukturalnego, doradztwa i tematycznych spotkań szkoleniowych.

29-03-2013

Ogłoszenia o przetargach

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ o g ł a s z a kolejny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalno-gospodarczym ...

26-03-2013

Edukacja Ekologiczna z Gliną i Barwą

Saksońska Fundacja Krajowa ds. Przyrody i Środowiska Naturalnego (Drezno / Niemcy; www.lanu.de) oraz Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań; www.pogranicze-csb.home.pl), w ramach projektu „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku - projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej“, serdecznie zapraszają EDUKATORÓW EKOLOGICZNYCH z DOLNEGO ŚLĄSKA (powiaty: lubański, lwówecki, zgorzelecki, bolesławiecki, jeleniogórski / miasto Jelenia Góra) i Saksonii do udziału w bezpłatnej Konferencji Regionalnej Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej Saksonia – Dolny Śląsk, która odbędzie się 8 kwietnia 2013 r. w Zittau (Niemcy).

22-03-2013

Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza pełnomocników powiatowych i gminnych ds. organizacji pozarządowych(osoby zajmujące się sprawami organizacji pozarządowych w gminie/powiecie) na Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO, które odbędą się 26 maja 2013 r.

20-03-2013

40 000 zł dla Mikroprzedsiębiorcy roku 2013

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

19-03-2013

Program Europejski Wspólnoty Terytorialnej Polska – Czechy

4 kwietnia 2013 roku mija termin dostarczenia wniosków aplikacyjnych do Programu Europejskiej Wspólnoty Terytorialnej Polska – Czechy.

18-03-2013

Szkolenie ze sporządzania wniosków

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza na szkolenie ze sporządzania wniosków o płatność w projektach dofinansowanych z programu regionalnego dla naszego województwa. W tym miesiącu spotkania odbędą się 26 i 27 marca (termin do wyboru) w głównej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego (Wybrzeże Słowackiego 12-14 we Wrocławiu). Szkolenia są jednodniowe, bezpłatne i mają charakter warsztatowy.

14-03-2013

Zaproszenie do udziału w warsztatach/szkoleniach

W związku ze zbliżającym się, granicznym terminem składania wniosków projektowych w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013, który przewidziany jest dla dziedzin: 2.1 Rozwój przedsiębiorczości i 3.2 Wspieranie przedsięwzięć kulturalnych, rekreacyjno-edukacyjnych oraz inicjatyw społecznych na 17 czerwca br. mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach/szkoleniach.

13-03-2013

Ankieta

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, jedna z największych Uczelni Biznesowych w Polsce wraz z Zachodnią Izbą Gospodarczą organizacją samorządu gospodarczego powołaną dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych, prowadzą badania naukowe, których celem jest poznanie warunków pracy i życia przedsiębiorców. Ankieta adresowana jest do przedsiębiorców - właścicieli przedsiębiorstw.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...