28-04-2021

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich konkursach

Z radością informujemy o sukcesach uczniów klasy II b w konkursach ogólnopolskich. Celem konkursów było zachęcenie uczestników do poznawania historii i kultury swojego regionu.

27-04-2021

Konkurs: XIV edycja programu „Na dobry początek!”

Lokalny Inkubator NGO w Lubaniu informuje, że Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego ogłosiła nabór do XIV edycji programu "Na dobry początek!". Wnioski można składać do 31.05.2021r.

Majowe Święta

Świat dziś wygląda jakoś odświętnie – wszędzie coś kwitnie, coś pachnie pięknie, gdziekolwiek spojrzeć, tam barw bez liku.

DZIEŃ ZIEMI W SP4

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy co roku 22 kwietnia. Zawsze w szkole odbywało się wiele akcji. Tym razem w zaciszu nauki zdalnej klasy młodsze realizowały tematy ekologiczne.

26-04-2021

Wiosenne porządki na Dzień Ziemi.

Światowy Dzień Ziemi 2021, w tym roku przebiegał pod hasłem: "Przywróć naszą Ziemię". Choć o planetę powinniśmy troszczyć się przez cały rok, to właśnie w Światowy Dzień Ziemi mieliśmy ku temu więcej okazji.

26-04-2021

,,Mój ekologiczny dom” – warsztaty online.

W przeddzień obchodzonego Dnia Ziemi, uczniowie klasy IIIa, uczestniczyli w warsztatach, które na nowo uświadomiły dzieciom zagadnienia związane z ochroną naszej planety.

Dzień Ziemi

Edukacja ekologiczna odgrywa bardzo ważną rolę w procesie wychowania młodych członków naszej społeczności.

Mali ogrodnicy

Wszyscy zmieniamy się w ogrodników i wspólnie urządzimy ogródek. Teraz w ogrodzie potrzebnych rzeczy poszukamy i wszyscy do roboty się zabieramy

Koło fortuny

Zabawy z figurami geometrycznymi, które mają na celu utrwalenie nazw, kształtów, kolorów oraz wzbogacenie słownictwa. Doskonalenie umiejętności klasyfikowania przedmiotów według kształtu. Wdrażanie dzieci do słuchania i skupiania się na wykonanych czynnościach

23-04-2021

Dzień książki

Z okazji międzynarodowego dnia książki, maluszki słuchały bajek czytanych przez Panie opiekunki znanych od wielu pokoleń.