26-02-2021

Podsumowanie 1. półrocza w SP1

Co roku cieszymy się z sukcesów naszych uczniów biorących udział w wielu konkursach i zawodach sportowych na różnym szczeblu. Nasi wychowankowie najwyższe wyniki zawdzięczają ogromnej pracy własnej, ale także sprzyjającym warunkom, jakie stwarzamy im my jako szkoła.

25-02-2021

Animatorzy sportu wiosną wracają na „Orlik”

Gmina Miejska Lubań otrzymała dofinansowanie na rok 2021 w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu”. Boisko Orlik w Lubaniu ponownie ożyje dzięki zorganizowanym zajęciom.

24-02-2021

Skąd się biorą produkty ekologiczne?

„Skąd się biorą produkty ekologiczne” to nowy, ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

24-02-2021

Zapisy do klasy pierwszej w SP3 na rok szkolny 2021/2022.

Zapraszamy serdecznie! To dobre i bezpieczne miejsce dla Waszego dziecka. Nauka w mało licznych oddziałach gwarantuje wysoki stopień indywidualizacji i osiąganie przez ucznia sukcesu na miarę jego możliwości.

23-02-2021

19 luty - Dzień Nauki Polskiej.

Uczniowie najmłodszych klas uczestniczyli w zajęciach poświęconych upamiętnieniu dokonań polskich naukowców Nie zabrakło również quizów, doświadczeń i eksperymentów.

Zabawy w młodszym żłobku

W naszym żłobku jest bardzo miło, Oby nam zawsze tak miło było. Tańczymy, skaczemy, różne bajki opowiastki umiemy. Umiemy śpiewać ładne piosenki, Z klocków budować różne domeczki. Wycinać, rysować, a najbardziej to lubimy figlować!

Walentynki Maluszków

Serduszko puka w rytmie cza-cza, Miłości szuka w rytmie cza-cza Wiruje wszystko w rytmie cza-cza, Gdy jesteś blisko i gdy patrzę w oczy twe.

Jedzie pociąg

Jedzie pociąg z daleka, Ani chwili nie czeka, Konduktorze łaskawy, Zabierz nas do Warszawy, Konduktorze łaskawy, Zabierz nas do Warszawy.

22-02-2021

,,Instrument robię sam, a potem na nim gram!"

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na najciekawszy instrument muzyczny wykonany wspólnie przez dzieci i rodziców. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, o czym świadczą wykonane instrumenty.