12-01-2021

Kolorowanki

Ćwiczenia rączek czyli uczymy się kolorować kredką.

12-01-2021

Wigilia Maluszków

Wspomnienia naszej cudownej wigilii.

11-01-2021

,,Dzieci uczą rodziców” w SP2.

W połowie listopada, nasza ,,dwójeczka” zgłosiła się do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

Gazetka

Wydanie Jubileuszowe Gazetki "Czwórka na piątkę"

11-01-2021

Gimnastyka na świeżym powietrzu.

"W zdrowym ciele zdrowy duch, ćwicz codziennie będziesz zuch".

Zima, zima, zima...pada, pada śnieg.. - PM 1

Zima to ulubiona przez dzieci pora roku.

Ptaki zimą

Rozmowa z dziećmi o zimujących ptaszkach oraz prezentacja wyglądu i nazw ptaków takich jak: wróbel, sikorka i wrona. Dzieci poznały jakie są przysmaki i głosy poszczególnych ptaszków.

Fajerwerki

Praca plastyczna. Dzieci uwielbiają obserwować pokaz sztucznych ogni. Kolory, blask i spektakularność niezwykle pobudza do twórczej pracy i odtwarzania tego niezwykłego efektu na kartce papieru z wykorzystaniem kolorowych farb.

Sztuczny śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę.