5 Marca - Dzień Dentysty

Dzis w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dentysty. To była w doskonała okazja do utrwalenia nawyków związanych z higieną i profilaktyką jamy ustnej.

Zapisy do Szkoły Muzycznej

Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu ogłasza zapisy na rok szkolny 2020/2021

1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

W tym roku już po raz dziesiąty obchodziliśmy dzień 1 Marca, jako święto poświęcone pamięci Żołnierzom Wyklętym, czyli żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Mamy to !!!

29 lutego br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach regionalnych największego kreatywnego konkursu w Polsce – Odyseja Umysłu.

04-03-2020

Akcja profilaktyczna ,,Narkotykom mówię NIE!"

Dnia 26 lutego 2020 r. w naszej szkole kolejny raz przeprowadziliśmy akcję profilaktyczną pod hasłem ,,Narkotykom mówię NIE!". Udało nam się ją zorganizować we współpracy z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Wrocławia i Zgorzelca.

Młodzież o tolerancji

Uczestnicy Klubu Liderów Młodzieżowych w Lubaniu zapraszają do obejrzenia relacji z polsko-łotewskiego projektu fotograficznego "Młodzież przeciwko nietolerancji", zorganizowanego w lutym 2020 w Baworowie.

02-03-2020

Brąz piłkarzy ręcznych z lubańskiej ,,Jedynki”.

Dnia 30.01.2020 na obiektach sali sportowej MOSiR w Lubaniu ,odbyły się Finały Powiatowe w Piłce Ręcznej chłopców. Ponieważ w tym roku zgłosiło się siedem reprezentacji szkół podstawowych, mecze finałowe poprzedzone były eliminacjami, które odbyły się tydzień wcześniej.

Zapisy do klas pierwszych w SP3

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Lubaniu przyjmuje zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021.

Niedźwiedź Polarny

Grube futro, zamieszkuje Arktykę i jest największym żyjącym współcześnie niedźwiedziem. Mowa tu o niedźwiedziu polarnym. Z okazji Światowego Dnia Niedźwiedzia Polarnego dzieci wykonały pracę plastyczną. Zapraszamy do oglądania prac.

Dzień Dinozaura

26 lutego spędziliśmy wspaniały dzień w świecie dinozaurów. Tego dnia zorganizowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia i zabawy: czytaliśmy bajki, chodziliśmy po śladach i w butach dinozaurów, szukaliśmy ich w jaskiniach.