20-02-2020

Mały strażak z SP 2 na turnieju OSP.

Mikołaj Szłabowicz, uczeń klasy IIa SP 2 w Lubaniu, jest najmłodszym w Polsce ochotniczym strażakiem OSP Radostów, który z wielką ochotą, pasją i zaangażowaniem włącza się w prace i akcje swojej drużyny.

19-02-2020

„Bezpieczne ferie”

Wychowankowie naszej świetlicy w ostatnim tygodniu przed zimowym wypoczynkiem uczestniczyli w cyklu zajęć o bezpiecznym spędzaniu ferii zimowych.

18-02-2020

Mamy laureata i finalistę zDolnego Ślązaka!!!!

Jest, jest! Z prawdziwą dumą i przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów lubańskiej „Jedynki” z ogromnym sukcesem zakończyło tegoroczne zmagania konkursowe zDolnego Ślązaka Matematycznego, Fizycznego oraz z Języka Niemieckiego i Angielskiego.

18-02-2020

17 luty -Światowy Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto kota”. W tym dniu dzieci z grupy 4 upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół- zrobiły „Kocie opaski".

Walentynki

14 lutego obchodziliśmy „Walentyneki”. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na czerwono.

Dzień pizzy

12 lutego dzieci ze żłobka starszego bawiły się w kucharzy i przygotowywały pizzę. Z wielką frajdą smarowały ciasto sosem, nakładały warzywa i posypywały serem.

Zabawy z lustrem

Na zajęciach robiliśmy miny do lusterka - określając wesoły lub smutny wyraz twarzy. Zadaniem dziecka było określić jaką przedstawia minkę, wybrać odpowiednie kółeczko i włożyć je do pudełeczka z wesołą lub smutną twarzą.

14-02-2020

Walentynki

14 lutego był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.

14-02-2020

"Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko wszystkim podaruję.

14 lutego był dla naszych przedszkolaków prawdziwym dniem przyjaźni . Dla dzieci "Walentynki" to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą spędzać ze sobą czas.

12-02-2020

Zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 do SP1 w Lubaniu

Potrzebne dokumenty do pobrania pod linkiem lub w sekretariacie szkoły.