03-12-2019

Laboratorium Matematyczne

Laboratorium Matematyczne to lekcje podsumowujące projekt „Jestem Mistrzem” ” dofinansowany w VI edycji Konkursu Grantowego "mPotęga" kwotą 8 tysięcy złotych.

Kraina Lodu 2 - wyjscie do kina - PM 1

W dniu 29.11. zorganizowane było wyjście do kina na film pt: "Kraina Lodu 2".

Święto Dziękczynienia - Thanksgiving w SP3

W dniach 27.11 oraz 28.11 uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w lekcji kulturowej dotyczącej Święta Dziękczynienia, która została zorganizowana przez nauczycielkę języka angielskiego Panią Aleksandrę Przygoda.

02-12-2019

Zdolni chemicy z lubańskiej "czwórki"

Troje ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 4 brało udział w konkursie chemicznym w Zespole Szkół Zawodowych i Technicznych w Jeleniej Górze.

Ruszył nabór do Klubu Liderów Młodzieżowych w Lubaniu

Jedną z lokalnych inicjatyw pozaszkolnych, skierowaną do młodych mieszkańców Lubania i powiatu lubańskiego zainteresowanych działalnością wolontariacką jest Klub Liderów Młodzieżowych. Właśnie ruszył nabór jego nowych uczestników!

Sukcesy sportowe wśród klas 5-6 SP1

Sezon jesienny obfitował w wiele wyróżnień i awansów sportowych naszych uczniów wśród klas 5-6. Gratulacje należą się zawodnikom, którzy sportową walką w pełni przyczynili się do osiągnięcia tych sukcesów, a było ich sporo.

01-12-2019

Uzależnieniom mówimy: STOP! – Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu w lubańskiej Jedynce

Jak co roku w listopadzie różne instytucje w Polsce zachęcają do rzucania palenia, a to wszystko z okazji „Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu”. Po raz kolejny dołączyliśmy do grona takich placówek i z tej okazji zorganizowaliśmy różne działania w naszej szkole promujące zdrowy styl życia.

01-12-2019

Pokochaj Pluszowego Misia.. :)

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Małych akademików od rana witały dwa pluszowe niedźwiadki, które częstowały dzieci przy wejściu miodem.

01-12-2019

Jedzie pociąg jedzie, koła po szynach stukają. A w pociągu dzieci wesoło się uśmiechają!

25 listopada z okazji "Dnia Kolejarza" najstarsze dzieci z grupy Biedronek i Pszczółek wybrały się na krótką wycieczkę pociągiem.