Ośrodek Wsparcia Dziennego

05-02-2016

Barwne zimowisko

W trakcie minionych dni zimowiska dzieci uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w formie działań plastycznych, zabaw integracyjnych, ruchowych, gier edukacyjnych w trakcie których kształciły i rozwijały swoje zainteresowania, postawę twórczą, odkrywając własne uzdolnienia.

05-02-2016

Fistaszki w OWD Lubań

03 lutego grupa dzieci z zimowiska, udała się na seans do kina „Wawel” w Lubaniu. W tym dniu wyświetlana była piękna animowana komedia przygodowa „ Fistaszki”. Film bardzo wszystkim się podobał, dzieci przez całą drogę powrotną dzieliły się wrażeniami.

02-02-2016

Kolorowe ferie

Dzień drugi zimowiska odbywał się pod hasłem: „BIBUŁKARSTWO”. Prowadzące warsztaty panie Eugenia Butkowska oraz Krystyna Gęsikowska reprezentujące „Akademię Seniora” przy OWD Lubań, zapoznały uczestników z techniką tworzenia kwiatów z bibuły.

01-02-2016

Podziękowania

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu składa serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Jaworskiemu za ufundowanie gum do żucia marki Orbit Kids, które przyczyniły się do zrealizowania programu profilaktycznego „DZIEŃ GUMY DO ŻUCIA”, promującego profilaktykę higieny jamy ustnej u dzieci.

01-02-2016

Dzień gumy do żucia w OWD Lubań

Ferie zimowe 2016 w Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu to szansa dla dzieci, by wyjść z domu i twórczo spędzić czas wolny od obowiązków szkolnych, a przy okazji bezpiecznie i kreatywnie wypoczywać.

26-01-2016

Zaproszenie na przedstawienie teatralne dla dzieci

Miasto Lubań zaprasza małych mieszkańców Lubania na przedstawienie teatralne zatytułowane " Piraci".

26-01-2016

" Tak od serca" dla Ośrodka

Dyrektor, pracownicy i uczestnicy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu, składają serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla Państwa Agaty i Przemysława Gaździckich oraz Firmy Instalteam z Lubania za przekazane gry, zabawki, książki, słodkości oraz inne upominki.

21-01-2016

Przygotowania do święta babć i dziadków

W ostatnich dniach w Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu, trwały intensywne przygotowania do nachodzącego święta naszych babć i dziadków. Wszyscy uczestnicy placówki wykonywali upominki, laurki oraz plakaty na Dzień Babci i Dziadka.

04-01-2016

Zimowisko w mieście

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat w okresie od 01 do 12 lutego 2016 roku w godzinach od 08.30 do 15.30, na bezpłatne zimowisko w mieście.

14-12-2015

DAR SERCA

Nadszedł czas zbliżający nas do świąt Bożego Narodzenia, dlatego też z inicjatywy pracowników Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu uczestnicy Akademii Seniora”, postanowili dać odrobinę siebie innym i pomóc choćby w niewielkim stopniu drugiemu człowiekowi.