Przedszkola

Radosna cha- cha.

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się koncert ,,Radosna cha-cha".

BAL BAŁWANKOWY

Chociaż za oknem nie ma śniegu, 11 lutego starszaki z grupy IV i VII bawiły się na wspaniałym zimowym ,,Balu Bałwankowym" w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Pisarzowicach.

Metoda Ruchu rozwijającego W. Sherborne w PM nr 3 - zajęcia otwarte

11 lutego w PM 3 dzieci z grupy VI na zajęciach gościły swoich rodziców, z którymi wspólnie się bawiły. Rodzice mieli okazję zobaczyć i doświadczyć, w jaki sposób w przedszkolu wykorzystujemy Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne w pracy z dzieckiem.

Biały wtorek w PN Nr 1

W ramach projektu "Kolorowe wtorki", podczas których realizujemy tematykę żywieniową - 10 stycznia królował w naszym przedszkolu kolor BIAŁY. W Tym dniu odwiedziła nas Królowa Śniegu wraz z całą asystą. W myśl powiedzenia „Pij mleko – będziesz wielki” nasz bajkowy gość również nie pogardził szklanką ciepłego mleka. Drama w wykonaniu naszych 6 latków sprawiła, że było magicznie …

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem

Dnia 10.02.2015 r. odbyło się spotkanie z Babciami i Dziadkami dzieci z gr. VI z PM nr 5 w Lubaniu. Przedszkolaki przygotowały występ z wieloma atrakcjami. Nie jednemu Dziadkowi, Babci zakręciła się łza w oku, kiedy wnuk lub wnuczka recytowały, śpiewały i składały życzenia- 100 lat zdrowia.. Zarówno występujący jak i oglądający występ tego dnia byli wzruszeni i szczęśliwi.   Po występie naproszono gości na wspólny poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

10-02-2015

„Cała Polska czyta dzieciom”

W ramach realizacji akcji „Cała Polska czyta dzieciom” dzieci z PM 3 z grupy VI zaprosiły rodziców do wspólnego czytania bajek.

09-02-2015

Zabawy na śniegu

Chu chu cha zima nie jest taka zła :)

08-02-2015

Przedszkolaki z gr V w bibliotece szkolnej

W ramach realizacji projektu Multimedialne przedszkole „Z-e-przedszkolakiem izerskim szlakiem” dzieci wybrały się do biblioteki szkolnej przy SP 2. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w lekcji bibliotecznej.

08-02-2015

Zimowe szaleństwo starszaków z gr V

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie.

06-02-2015

Przedszkolaki z PM nr 3 poznają zawód ratownika wodnego

Dziś kryta pływalnia gościła „trójkowe” przedszkolaki z grup: VI i VII. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta na lubańskim basenie.