Przedszkola

19-01-2015

Przedszkolaki z życzeniami noworocznymi u Starosty Powiatu Lubańskiego

Dnia 13.01. 2015r. do Starostwa Powiatu Lubańskiego wybrali się przedstawiciele Przedszkola Miejskiego Numer 1 w Lubaniu z życzeniami noworocznymi i świątecznymi upominkami dla Pana Starosty Walerego Czarneckiego i jego zastępcy Pana Wojciecha Zembika.

19-01-2015

"W naszym przedszkolu wspaniały bal..."

W dniu 16.01. 2015 r.   w Przedszkolu Miejskim   nr 1   w Lubaniu,odbyła się zabawa choinkowa.

18-01-2015

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale”

W czwartek 15.01.2015 roku w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbył się Bal Karnawałowy.

18-01-2015

Trójkowe przedszkolaki po raz kolejny udowodniły, że mają dobre serduszka:)

W grudniu została przeprowadzona zbiórka książek, gier oraz zabawek dla chorych dzieci.

"Hej, kolęda"

Dnia 22 grudnia 2014r. dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. „Hej Kolęda” wystawianym przez Teatr Humoru Igraszka z Wałbrzycha.

16-01-2015

W karnawale wszyscy bawią się wspaniale

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych ,ale i dla dzieci . Dla nich bal karnawałowy to czas niezwykły, wyczekiwany nawet przez wiele tygodni . W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnej zabawy z prowadzącym " Super bohaterem Fleszem ". Niezliczone księżniczki , towarzyszący im kowboje ,  krasnoludki, królewny, motylki, smerfy , myszki a także inne postacie z kreskówek opanowały nasze przedszkole .Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech , który nie znikał , mimo chwilowego zmęczenia . Było bardzo radośnie kolorowo i zabawnie . Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę .

13-01-2015

Podsumowanie Akcji

W imieniu podopiecznych schroniska z Dłużynie Dolnej składamy serdeczne podziękowania przedszkolakom i ich rodzicom za pomoc w zbiórce żywności   dla "czworonogów" , zrozumienie trudnej sytuacji bezdomnych zwierząt.

09-01-2015

Koncert muzyczny Filharmonii Jeleniogórskiej

Po raz kolejny w naszym przedszkolu, odbył się koncert muzyczny Filharmonii Jeleniogórskiej tym razem w świątecznym klimacie, pt. "Świąteczne stroiki".

08-01-2015

Jasełka w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Lubaniu

18.12. 2014r. w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Lubaniu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z grupy III Żabki . Przedstawienie było wyjątkowe, dzieci z dużym   zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

07-01-2015

Świąteczne spotkania

Dzieci z PM nr 5 w Lubaniu przygotowały świąteczne przedstawienie , na które zostali zaproszeni rodzice . Było pięknie i kolorowo . Mali artyści w doskonały sposób przybliżyli istotę świąt bożonarodzeniowych . W czasie dwóch dni grupy 5-latków wystawiły jasełka . Przygotowane szopki , blask świec i kolorowo udekorowane sale pozwoliły rodzicom poczuć święta . Przedszkolaków nie zjadła trema wszystko wspaniale się udało . Na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędy .