Dzień Jeża

Krótkie nóżki - długi ryjek ostre kolce ciało kryją. Ach , cóż to za groźny zwierz? tak, tak to jest malutki jeż.

Sport to zdrowie

Każdy przedszkolak o tym wie: chcesz być zdrowy - ruszaj się. Sport to bardzo ważna sprawa - są reguły - jest zabawa.

Dzień Niepodległości

Kto Ty jesteś? - Polak mały. W tym roku, obchody Święta Niepodległości w Przedszkolu Nr 1 nabrały szczególnie uroczystej oprawy. Budynek przedszkolny, jak co roku udekorowany został biało-czerwonymi elementami, gdzie dominowały barwy narodowe i symbole patriotyczne.

Kreatywna interpretacja obrazu Van Gogh ,,Słoneczniki” - grupa V

W ramach realizowanego projektu edukacyjnego ” Kreatywny przedszkolak, Kreatywne dziecko” Starszaki wykonały słoneczniki

12-11-2020

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA "EKO - ZABAWKĘ"

W naszym przedszkolu odbył się konkurs na „EKO - ZABAWKĘ”. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych

10-11-2020

SzkołaDoHymnu - Święto Niepodległości

Dzień 11 Listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski – Narodowe Święto Niepodległości.

09-11-2020

"W krainie muzyki "

W ramach tematu kompleksowego "Jesienna orkiestra" przenieśliśmy się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką.

09-11-2020

"Jesienny rolkotelegram" - konkurs

W ramach akcji "Zdrowo i sportowo" dzieci z grupy III wzięły udział w konkursie "Jesienny Rolkotelegram".

08-11-2020

UWAGA!

Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Lubaniu.

08-11-2020

Dynia z kolcami

Ćwiczenia sprawności ruchowej palców i dłoni to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z małą motoryką. Zabawa polegała na wbijaniu pinezek w dynię i umieszczeniu na nich gumek recepturek.