Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Dni Lubania - archiwum

Aktualności:

18-05-2016

Początek wakacji z przytupem

Starcie dwóch pokoleń - Honorata Skarbek i „Trubadurzy”, „Leszcze” w nowej odsłonie, przezabawna „Formacja Chatelet”, zagubiony w czasie Albrecht Wallenstein i lubańskie Słowianki - nadchodzą Dni Lubania, nadpływa LAWA.

09-03-2016

Stwórzmy wspólnie „DAR” 2016!

Zaproszenie dla organizacji.

30-06-2015

DAR lubańskich pasjonatów

Ruchliwi, kreatywni, dynamiczni, pełni werwy i zapału to nasi lubańscy pasjonaci. Dzięki nim ostatni dzień obchodów święta naszego miasta, czyli Dzień Aktywnej Rodziny, w skrócie DAR, był wyjątkowy pod każdym względem, ponieważ stał się ich darem dla wszystkim mieszkańcom Lubania.

30-06-2015

Sportowym emocjom nie było końca

Tegoroczne Dni Lubania można było świętować bawiąc się nie tylko przy muzyce na Lawie, w historycznym miasteczku czy na rodzinnym festynie DAR-u, ale również można było bawić się sportem. Gimnastyka, ruch i emocje pozytywnie rozgrzały mieszkańców, którzy imprezowali w dzień i w nocy.

30-06-2015

Niezwykła lekcja historii

Bezpłatne warsztaty rzemieślnicze, tajniki pracy tkacza, mincerza, skryby i kowala, warsztat kata, możliwość upieczenia własnego chleba, husyckie szachy, gra miejska, prezentacja średniowiecznego uzbrojenia i inscenizacja wjazdu Rudolfa II Habsburga do Lubania.

29-06-2015

Muzyczna Lawa 2015

Pierwszy weekend wakacji był jedną wielką imprezą. Dni Lubania zakończone, ale wspomnienia długo jeszcze nie pozwolą nam o nich zapomnieć. Podczas trzydniowej imprezy atrakcjom nie było końca, a muzyczna część imprezy rozśpiewała cały Lubań.

25-06-2015

Endorfiny na Sportowej Nocy

Jak co roku w drugi dzień Lawy odbędzie się Sportowa Noc.

23-06-2015

Ring dla Łużyc

II Turniej Bokserski, który w niedzielę 28 czerwca odbędzie się w ramach Dni Lubania, KS Łużyce Lubań będzie już prowadzić na własnym ringu. Dzięki dofinansowaniu Miasta Lubań ta szybko rozwijająca się w Lubaniu gałąź sportu ma teraz profesjonalne zaplecze.

22-06-2015

Dzień otwarty

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o w Lubaniu zaprasza 27 czerwca br. na DZIEŃ OTWARTY Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu, podczas którego każdy będzie mógł się zapoznać z działalnością Centrum Utylizacji Gmin Łużyckich, zakupionymi urządzeniami, inwestycjami, stosowanymi technologiami.

22-06-2015

Dni Lubania - LAWA 2015

Pierwszy weekend wakacji będzie jedną wielką imprezą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...